Přihláška

Obličejová jóga

Vymažte ze své tváře několik let bez invazivních kosmetických zásahů

Obličejová jóga je soubor jednoduchých cviků, které stimulují tvorbu kolagenu a elastinu pleti, posilují obličejové svaly a zlepšují metabolismus pokožky. Výsledkem je hladká, svěží a vypnutá pleť s minimem vrásek.

6. 10. 2024, neděle
17:00 – 20:00
HAVLÍČKŮV BROD, MC Zvoneček, Rubešovo nám. 171
1400 Kč (v ceně je beauty manuál, kartičky cviků, individuální diagnostika a baňka na lymfatickou masáž)

S sebou: pohodlné oblečení, pleťový olej, větší zrcátko

Jak to funguje

V první části se naučíte obličejovou rozcvičku, základní sestavu cviků pro celý obličej, krk a dekolt, a k ní doplňkové cviky.

V druhé části si pomocí individuální diagnostiky určíte, na které partie Vašeho obličeje se chcete zaměřit. Já Vám vyberu cviky přímo na míru a přidám užitečné rady, jak o svůj půvab můžete dále pečovat.

V závěru na Vás čeká lymfatická automasáž silikonovou baňkou s výrazně liftingovým účinkem a spousta praktických tipů pro zářivou a hladkou pleť.

Odcházet budete vybavená beauty manuálem, silikonovou baňkou a kartami sestavy cviků, které Vás spolehlivě podpoří při Vaší domácí praxi.

Pomůcky pro Vaši domácí péči, které obdržíte na kurzu

Přihláška

Individuální diagnostika

Upozornění: tato část přihlašovacího formuláře je NEPOVINNÁ a slouží pouze k tomu, abych Vám cviky na míru připravila předem. Pokud je Vám to příjemnější, můžete Individuální diagnostiku v papírově formě vyplnit také v průběhu semináře.

V následujícím seznamu vyberte ty partie Vašeho obličeje, na které se chcete zaměřit:

Vyberte obličejové partie, na které se chcete zaměřit:

7 + 13 =